Informace pro rodiče - ČERVEN 2024

Milí rodiče,

je před námi poslední měsíc tohoto školního roku a s ním i poslední akce pro děti

6.6. DEN DĚTÍ

Ve čtvrtek 6.6.2024 oslavíme Den dětí společnou slavností na naší školní zahradě. Začátek je v 15.30 hodin. Program: zahájení se zpěvem písní, pohybové a výtvarné hry pro děti, tombola, skákací hrad. Srdečně všechny zveme.

13.6. ROZLOUČENÍ S DĚTMI, KTERÉ ODCHÁZÍ DO 1.TŘÍDY ZŠ

Ve čtvrtek 13.6. v 15.30 hod zveme všechny na slavnost Rozloučení s dětmi, které odchází do 1.třídy. Společný program – taneční vystoupení dětí a procházení bránou se zvoněním na zvoneček proběhne na školní zahradě, poté se ve třídách uskuteční loučení s třídními rituály. Opět srdečně zveme všechny děti a rodiče.

14.6. ŠKOLNÍ VÝLET DO ZOO LEŠNÁ

V pátek, 14.6.2024 pojedeme na školní výlet. Sraz dětí do 8.00 hod v MŠ, odjezd autobusu v 8.15 hodin. Připravte dětem batůžky s pitím, pláštěnku a vhodné oblečení podle počasí. Návrat k obědu do 12.00 hodin.

17.6. SPOLEČNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

V pondělí 17.6.2024 dopoledne se budeme fotografovat na třídní fotografii, začínáme v 10.15 hodin.

19.6. OLYMPIJSKÝ BĚH

Mladší děti poběží v tento den dopoledne Olympijský běh v areálu MŠ. Prosíme o vhodnou obuv.

AKCE PRO STARŠÍ DĚTI

12.6. OLYMPIÁDA HOLEŠOVSKÝCH MŠ

Ve středu 12.6.2024 se zúčastníme Olympiády MŠ organizovanou TYMY Holešov pod záštitou Města Holešova. Odchod z MŠ v 8.15 hodin. Vybavte děti vhodným sportovním oblečením a obuví, batůžkem s pitím a pláštěnkou. Děkujeme.

ZÁVĚREČNÉ SETKÁNÍ ATLETIKY

V měsíci červnu proběhne závěrečné setkání atletiky na stadionu Míru v Holešově. Děti si vyzkouší atletické dovednosti, které si v průběhu roku osvojily. Termín bude ještě upřesněn. Prosíme, vybavte děti vhodným sportovním oblečením a obuví, batůžky s pitím. Děkujeme.