INFIRMACE PRO RODIČE - přehled akcí červen 2021

INFORMACE PRO RODIČE – ČERVEN 2021

 Akce pro všechny děti:

10.6.

Ve čtvrtek od 9.30 hodin mladší děti, které se nebudou účastnit Olympiády MŠ uvidí ukázku historických soubojů, western a mohou se svézt na oslíku. Akce je zdarma.

 21.6. SOKOLNÍCI

V pondělí 21.6. shlédnou děti na zahradě MŠ ukázku výcviku dravých ptáků. Cena podle počtu dětí – upřesníme.

 23.6. VÝLET

Ve středu 23.6. pojedeme na výlet do ZOO Lešná. Odjezd autobusu v 8.30 hod. Dejte prosím dětem přiměřené oblečení a batůžek s pláštěnkou, pitím a malou dobrůtkou. Návrat do 12 hodin.

 24.6. FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Ve čtvrtek 24.6. se budeme fotografovat v 9.00 hodin – společná třídní fotografie.

 

PROSÍME VŠECHNY RODIČE, KTEŘÍ MAJÍ NA ÚČTU SPOLKU RODIČŮ MENŠÍ ČÁSTKY, ABY DOPOSLALI HOTOVOST. ZÁVĚREČNÉ AKCE ŠKOLNÍHO ROKU BUDOU VYŽADOVAT VĚTŠÍ ČÁSTKY.

DĚTEM, KTERÉ ODCHÁZEJÍ DO ZŠ BUDOU ZÚSTATKY VRÁCENY.

 

AKCE PRO NEJSTARŠÍ DĚTI:

1.6. Naše mateřská škola spolupracuje s organizací NEPZ – Pralesy dětem, která se zabývá prací na zachování a ochraně životního prostředí pro divoká zvířata. Před 4 lety Spolek rodičů naší MŠ věnoval peníze na zakoupení fotopasti. Stali jsme se partnerskou školou této organizace a zasílají nám videa z různých oblastí světa se zachycenými snímky divokých zvířat Každý rok jsme se setkávali i osobně na naší MŠ a dozvídali se podrobnosti o ochraně a životě zvířat. Protože v současných omezených podmínkách setkání již 2 roky nebylo možné, účastnili jsme se videobesedy o současné situaci a aktivitách organizace Prales dětem. 

Videa odebíráme, můžete sledovat  pod tlačítkem NAŠE PROJEKTY  - OKO Země (https://www.youtube.com/results?search_query=prales+d%C4%9Btem)

8.6., 15.6. Nultá školička na I.ZŠ v Holešově

Děti, které od 1.9. nastoupí do 1. třídy na I.ZŠ v Holešově budou mít v uvedených termínech vždy od 13 do 14 hod Nultou školičku. Zajišťujeme odvedení dětí do ZŠ i přivedení zpět do MŠ. 

9.6 GEOMETRIE V ZAHRADĚ

Ve středu 9.6. pojedou nejstarší děti do Květné zahrady v Kroměříži na program Geometrie zahrad. Odjezd autobusu v 8.00 hod, návrat do 12.30 hod, s sebou vhodné oblečení, batůžek s pláštěnkou a pitím, malou svačinkou. Akce je zdarma – pod záštitou MAP

10.6. OLYMPIÁDA MŠ

Ve čtvrtek 10.6. se uskuteční na hřišti Gymnázia Holešov Olympiáda MŠ. Děti se budou účastnit různých atletických disciplín, s sebou potřebují sportovní oblečení, batůžek s pláštěnkou, pitím, případně dobrotou.

16.6. ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Ve středu 16. 6. odpoledne v 15.30 hodin se sejdeme společně s rodiči předškolních dětí na zahradě k slavnosti loučení dětí s mateřskou školou. Proběhne krátké vystoupení dětí, rituál procházení bránou se zvoněním na zvoneček. Na závěr si užijeme hru na rytmické nástroje pod vedením bubeníka.

Všechny dospělé zúčastněné osoby musí předem doložit potvrzení o negativitě.