NABÍDKA LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ TOKAHEYA

předáváme vám nabídku na letní příměstské tábory pro děti, kterou nám zaslal p. Jakub Šneidr za společnost TOKAHEYA:

Dovoluji si seznámit vás s nabídkou letních příměstských táborů, které by pro vás mohly být v letošním roce vítanou možností, jak kvalitně naplnit prázdninové dny vašich dětí.

Nabídka táborů:

Hájenka a její krásné okolí zámeckého parku patří každé léto dětem.Za těch 7 let, co pořádáme příměstské tábory, jsme naše programy, jejich smysluplnost a kvalitu pořádně vypracovali.

Naše tábory nejsou pouze o hlídání dětí, abyste vy mohli pracovat. Snažíme se vytvářet příjemné prostředí pro všestranný rozvoj, učení se v přírodě, děti prožívají různá dobrodružství a poznávají nové kamarády.

Věříme, že i s ohledem na mimořádnou situaci, tábory proběhnou v plném rozsahu v obou prázdninových měsících. Vše tomu zatím nasvědčuje.

Chcete-li dopřát kvalitní letní program svým dětem, trošku si doma oddychnout, či ulevit prarodičům, jsme tady pro vás.

Vše jsme přehledně zpracovali na web www.tokaheya.cz/tabory, kde najdete info o tom, jak to u nás chodí a také jednoduché online přihlašovací formuláře. Přejeme všem pevné zdraví.

Děkujeme.
Instruktoři Tokaheya

Nabídka táborů je ke stažení níže

Jakub Šneidr