Informace pro rodiče - květen 2019

Slavnost dne dětí se odkládá

pro nepřízeň počasí!

Během měsíce května budeme se staršími dětmi uskutečňovat polodenní vycházky do okolní přírody a poznávat zajímavosti našeho města…

14.5. SVÁTEK MAMINEK

V úterý 14. 5. v 15.30 hodin jsme připravili krátké setkání pro maminky a děti, abychom mohli popřát maminkám k jejich svátku.

21.5. PRALES DĚTEM

V úterý 21.5. děti shlédnou výchovný program Prales dětem. Děti se dozví nové poznatky o přírodě na jiných kontinentech a o tom, jak šetřit přírodu.

23.5. DEN POLICIE

Ve čtvrtek 23.5. od 8:15 proběhne v zámecké zahradě Holešov Den policie. Děti budou mít možnost prohlédnout si policejní auta, práci s policejními psy apod.

1. 5. DIVADLO V MŠ

V pátek 24. 5. v 9.00 hod. shlédneme v naší MŠ divadelní pohádku „Vtipálek cvrček“

SVÁTEK DĚTÍ A CELÉ ŠKOLKY _-  ODLOŽENO!!!

Tradiční zahradní slavnost, kterou pořádáme k svátku dětí i pro veřejnost se uskuteční ve náhradním termínu.

Těšíme se !!!!!!!!!!

PROGRAM: - slavnostní zahájení

- hry a soutěže pro děti

-TOMBOLA

- SKÁKACÍ HRAD

VYBÍRÁME DÁRKY DO TOMBOLY - PROSÍME VŠECHNY, KDO MOHOU PŘISPĚT, ABY TAK UČINILI CO NEJDŘÍVE!!!!!!!!!!!

PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

9.5. DEN EVROPY

Ve čtvrtek 9.5. proběhne na nám. E. Beneše Den Evropy, kde budou pro děti připraveny různé zajímavé aktivity.

9.5. SCHŮZKA RODIČŮ NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ

Ve čtvrtek 9.5. v 15.30 hod. proběhne schůzka rodičů dětí, které pojedou na školu v přírodě. Sdělíme potřebné informace, projednáme organizační záležitosti a seznámíme vás s programem, který je pro děti přichystán.

NULTÁ ŠKOLIČKA

V úterý 7.5., 14.5., 21.5. a 28.5. od 13.15 do 14.15 hodin budou mít možnost předškolní děti navštívit 1. ZŠ a seznámit se svojí paní učitelkou, poznat nové spolužáky a prostředí školy. Návštěvu ZŠ zajistí p. učitelka MŠ.

NÁVŠTĚVA KOSTELA SV. ANNY

V měsíci květnu půjdou předškolní děti do kostela Sv. Anny na komentovanou prohlídku. Termín bude upřesněn.

20.5. ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

V pondělí 20. 5. odjíždí předškolní děti na Rusavu do hotelu Ráztoka, kde prožijí týden plný dobrodružství a objevování přírody.