Informace pro rodiče KVĚTEN 2023

3.5. Den otevřených dveří

Ve středu 3.5. pořádáme Den otevřených dveří pro zájemce z řad veřejnosti. Přivítáme u nás všechny, kteří se o naši školu zajímají a chtějí si ji prohlédnout.

4.5. Návštěva židovského hřbitova

Ve čtvrtek 4.4. odejdou v 9.00 hodin starší děti na židovský hřbitov v Holešově, kde se seznámí s pověstí o rabínu Šachovi.

15. – 19.5. Školka v přírodě

Přihlášené děti odcestují na školku v přírodě na Rusavu, chatu Oneness. Akce proběhne dle instrukcí, které rodiče obdrželi.

23.5.  Setkání s organizací Pralesy dětem

V úterý 23.5. v 8.30 hodin se setkáme se zástupci organizace Green life na besedě s promítáním dokumentárního filmu Oko oceánu. Seznámíme se s životem velryb a delfínů a ochranou mořských savců.

V průběhu měsíce budou pokračovat týdenní výpravy tříd za poznáním přírody či kultury a pamětihodností okolí města Holešova. S konkrétními záměry každé třídy seznámí paní učitelky.