Termíny školních výletů

v letošním školním roce pojede na školní výlet každá třída samostatně. Cílem výletu je Podzámecká zahrada v Kroměříži, dopravní prostředek vlak. Termíny jsou následující:

1.tř. STUDÁNKA - ve středu 22.6.2022, odchod z MŠ v 7.40 hodin. Vybavte prosím děti vhodným oblečením, batůžkem s pitím a malou dobrotou. Návrat do MŠ je až v 12.45 hodin, poté následuje oběd. Děti, které budou odcházet po obědě, můžete vyzvednout nejdříve v 13.15.hodin.

2.tř. SLUNÍČKA - rovněž ve středu 22.6.2022, odchod z MŠ v 7.40 hodin. Vybavte prosím děti vhodným oblečením, batůžkem s pitím a malou dobrotou. Návrat do MŠ je až v 12.45 hodin, poté následuje oběd. Děti, které budou odcházet po obědě, můžete vyzvednout nejdříve v 13.15.hodin.

3.tř. ZELENÁ LOUKA - výlet se uskuteční v úterý 28.6.2022, odchod z MŠ v 7.40 hodin. Vybavte prosím děti vhodným oblečením, batůžkem s pitím a malou dobrotou. Návrat do MŠ je až v 12.45 hodin, poté následuje oběd. Děti, které budou odcházet po obědě, můžete vyzvednout nejdříve v 13.15.hodin.

4. + 5. tř.  PTAČÍ STROM a BROUČCI -odchod z MŠ v 7.40 hodin. Vybavte prosím děti vhodným oblečením, batůžkem s pitím a malou dobrotou. Návrat do MŠ je až v 12.45 hodin, poté následuje oběd. Děti, které budou odcházet po obědě, můžete vyzvednout nejdříve v 13.15.hodin.

Věříme, že se nám bude v Podzámecké zahradě a její krásné přírodě líbit, přejeme si, aby počasí všem  přálo a děti si výlet řádně užily.

Držte nám palce, ať se vše vydaří a výlety si krásně prožijeme !!!