Materiální pomoc pro Ukrajinu

pokud máte zájem zapojit se do sbírky „Materiální pomoc pro Ukrajinu“ pořádané Charitou Holešov, po dohodě s panem starostou můžeme shromažďovat předměty materiální pomoci přímo v mateřské škole. V případě vašeho zájmu přispět do sbírky materiálním darem nemusíte předměty nosit na sběrná místa. Předměty shromážděné ve školách budou odvezeny na Svaz zahrádkářů – Dlážánky Holešov.

• Trvanlivé potraviny – konzervy (např. maso, paštika), těstoviny, luštěniny, rýže, instantní polévky a kaše, trvanlivé mléko, olej, mouka, cukr, sůl, dětskou výživu, balenou vodu.
  • Hygienické potřeby – dámské vložky, dětské pleny, toaletní papír, papírové kapesníčky, vlhčené ubrousky, zubní kartáčky a pasty, mýdlo, šampon, krém na ruce, prací prostředky, prostředky pro desinfekci apod.
  • Ostatní – karimatky, spacáky, deky, teplé spodní prádlo, termoprádlo, především pánské bundy, mikiny a kvalitní kalhoty, boty, rukavice a další ošacení do chladu.
  • Materiály pro nouzové přežití a komunikaci – externí baterie pro mobilní telefony a tablety (powerbanky), svítilny apod.

Dary můžete předávat ve třídách, v případě daru většího objemu v přízemí budovy v kanceláři.

Sbírka není zatím časově omezena.

Děkujeme vám.